KARTA SKYLINK STANDARD HD M7

Nacházíte se v sekci :
Elektroinstalace NOKR - ÚVOD >> SATELITNÍ TECHNIKA >> Dekodovací karty Skylink >> KARTA SKYLINK STANDARD HD M7  

KARTA SKYLINK STANDARD HD M7 SKYLINK STANDARD HD M7 KARTA
Dph: 21%

Cena bez dph: 412 Kč
Cena s dph: 499 Kč

Odeslat dotaz k produktu KARTA SKYLINK STANDARD HD M7

 ks 
Dekódovací karta Skylink Standard HD M7 je nový typ dekódovacích karet od společnosti Skylink, která slouží pro dekódování českých a slovenských programů. Karta je určena pro nové zákazníky společnosti Skylink a je vyhotovena v provedení Irdeto. Tuto kartu je možné použít výhradně v dekódovacích modulech a satelitních přijímačích s certifikovaných dekodérem Irdeto.
U nové karty Standard HD M7 je cena karty oddělena od servisních poplatků za poskytování služeb (29 kč/měsíčně nebo 348 kč ročně) a registračního poplatku 999 Kč. Cena nové karty je proto výrazně nižší, než-li cena předchozích karet. Pro aktivaci je však potřeba uhradit příslušné poplatky!
Nové karty ocení především předplatitelé některého z programových balíčků. Cena karty totiž není navýšena o cenu servisního poplatku, který je již zahrnut v předplatném jakéhokoliv placeného programového balíčku. Díky tomu zájemci o placené programy významně ušetří. Bonus (2 měsíce placených programů Skylink)Technické parametry k KARTA SKYLINK STANDARD HD M7
Dostupnost SKLADEM