Osvětlení

Nacházíte se v sekci :
Elektroinstalace NOKR - ÚVOD >> Elektroinstalace >> Osvětlení  
ELEKTROINSTALACE

Inteligentní elektroinstalace

Satelitní systémy

Sálavé vytápění

Fotovoltaika

Centrální vysavače

Revize elektro

Ozvučování interiérů

Osvětlení

Domovní telefony

Elektrické vytápění

Kamerové systémy

Hromosvody


INFORMACE PRO VÁS

 

PRONÁJEM

 

MOBILNÍ PLOŠINY

 

SNORKEL TL 49 J

 

 

MAX. PRAC.VÝŠKA 17m

 

max.boční dosah 9,1m 

 

 

VÍCE NA TEL. ČÍSLE


  737 320 068
 

 

PARTNEŘI

ABB

mascom

Lovato electric

Elektrolux CSV

Elektram

ES systems


Osvětlení


 

  Osvětlíme váš domov! Provádíme montáž a instalaci osvětlení v interiéru i exteriéru. Osvětlení je možné nainstalovat do různých materiálů a na různé materiály a povrchy ( sádrokarton, omítka, beton, dlažba atd.)

 

  Osvětlíme interiér vašeho domu či bytu ( osvětlení místností, výklenků, obrazů, schodů apod.), v exteriéru osvětlíme vaši zahradu, rybníček nebo jezírko, altán, posezení, bazén, příjezdovou cestu atd.

  Nasvětlíme různé památkové útvary a stavby ( např. sochy, věže, kostely ).

  Dále provádíme montáž dekorativního vánočního osvětlení nejen na vašem domě, ale také na pouličních lampách veřejného osvětlení. 

  Provádíme montáž světelných reklam ( např. na obchodech, firemní světelné reklamy apod.) a montáž veřejného pouličního osvětlení.

  Instalujeme nouzové osvětlení, které má zvýšit bezpečnost osob  v nečekané situaci a má zajistit snažší orientaci, potřebný čas k úniku z nebezpečné oblasti a dalších nezbytných úkonů a záchranných opatření, a to na dobu určitou ( baterie dle typu, svítí min.1, 2 nebo 3 hodiny)

 

  Dnes je na trhu široká nabídka různých druhů svítidel od různých značek, každý si vybere dle své fantazie a životního stylu bydlení. Je možné si vybrat od jednoduchých svítidel až po moderní designová svítidla, existuje systém dálkového ovládání osvětlení ( zapínání a vypínání, stmívání).

Svítidla mohou být klasické (závěsné, nástropní, stojanové a stolní), zápustné svítidla (vekovní a vnitřní), venkovní svítidla ( nástěnné, stojanové, reflektory) a dekorativní ( např. světelné řetězy).

 

  V případě , že si nevíte rady a v této problematice se neorientujete, jsme ochotni ve spolupráci s vámi osvětlení navrhnout a nainstalovat. K výběru vhodného a kvalitního osvětlení vám propůjčíme katalogy firem, které se zabývají výrobou těchto produktů ( Massive, Legrand, Rendl atd.)


osvětlení massive

 

světlo massive  

 

vypinace legrandvypinace neo abb
 
 
 

vypínače značky Legrand  a ABB řada Neo