Inteligentní elektroinstalace

Nacházíte se v sekci :
Elektroinstalace NOKR - ÚVOD >> Elektroinstalace >> Inteligentní elektroinstalace  
ELEKTROINSTALACE

Inteligentní elektroinstalace

Satelitní systémy

Sálavé vytápění

Fotovoltaika

Centrální vysavače

Revize elektro

Ozvučování interiérů

Osvětlení

Domovní telefony

Elektrické vytápění

Kamerové systémy

Hromosvody


INFORMACE PRO VÁS

 

PRONÁJEM

 

MOBILNÍ PLOŠINY

 

SNORKEL TL 49 J

 

 

MAX. PRAC.VÝŠKA 17m

 

max.boční dosah 9,1m 

 

 

VÍCE NA TEL. ČÍSLE


  737 320 068
 

 

PARTNEŘI

ABB

mascom

Lovato electric

Elektrolux CSV

Elektram

ES systems


Inteligentní elektroinstalace


  Systém inteligentní elektroinstalace Inels řídí kompletně provoz vašeho domu, dokáže rozpoznat změny ve vašem domě a včas vás o těchto změnách informovat. Je možné ho využít pro rodinné domy, byty, administrativní budovy či celé komplexy budov. 

 

  Jak funguje systém Inels a co si pod tím můžeme představit?

   

  Základním prvkem je centrální jednotka, která řídí všechny komponenty systému, je umístěna v rozvaděči a může být propojena s vaším počítačem, ovládaná pomocí internetu nebo pomocí SMS zpráv.

  Dalšími komponenty jsou nástěnné tlačítkové ovladače, bezdrátové tlačítkové ovladače, pokojový termoregulátor ( k ovládání vytápění a klimatizace), Sophy jednotka pro ovládání hlasem, univerzální dálkový ovladač, zabezpečovací klávesnice, dotykový displej.

 

 Systém inteligentní elektroinstalace Inels řídí běh domácnosti podle nastaveného programu, správným nastavením celého systému je možné dosáhnout úspory energií.

 Zajišťuje a reguluje vytápění místností, osvětlení, ovládání venkovních rolet ( podle aktuální intenzity osvětlení venku) a garážových vrat, pravidelně vám zavlažuje zahradu, v zimě odmrazuje chodník,v létě reguluje klimatizaci a hlídá pohyb ve vašem domě ( rozbití skla, vloupání), únik plynů nebo vznik požáru.

 

    Při jakékoliv změně vás systém informuje buď na váš mobilní telefon pomocí SMS zprávy nebo pomocí  internetu můžete sledovat co se u vás doma děje, i když tam právě nejste ( např. vidíte, kde svítí světlo, jaká je teplota v místnostech nebo pohyb osob v domě).

    Hlasová jednotka Sophy snímá váš hlas. Jamile rozpozná váš hlas, začne vykonávat vaše pokyny např. deaktivuje alarm, sepne osvětlení, sputí vaši oblíbenou hudbu nebo televizi zapne kávovar a když už jste doma, uzamkne garážová vráta či bránu.

    Dotykový ovládací panel umožňuje změnit či upravit nastavení všech jednotek a zařízení připojených do systému např. změnit režim vytápění, aktivovat zabezpečení garáže apod.

Všechny spotřebiče ve vaší domácnosti, které jsou do systému zapojeny, můžete ovládat z jediného místa např. systém zapne mikrovlnou troubu a ohřeje vám jídlo na optimální teplotu, zapne pračku, reguluje varnou desku či sporák při vaření tak, aby se jídlo nemohlo připálit atd.

  

 

 

inels                                                                                     

 

 

 

soucastky inels

inels klávesnice